جاذبه های آمریکا

بازدید: 715

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جاذبه های آمریکا به اندازه ای زیاد و متنوع است که نمی توان تمامی آن ها را نام برد. همین جاذبه ها و گردشگری های فراوان باعث شده است که به عنوان توریستی ترین سرزمین دنیا شناخته شود. جاذبه های آمریکا ايالت به ايالت متفاوت است و از شهري به شهر ديگر مي توانيد انواع مناظر و چشم‌اندازهايي را ببينيد که دهانتان از شگفتي باز بماند!

هر ساله، ميليون ها گردشگر خارجي براي بازديد از جاذبه های آمریکا به اين کشور سفر مي کنند و بيشتر وقت خود را در چند شهر خاص آمريکا مي گذرانند.  نيويورک داراي ديدني هايي مانند وال استريت، منطقه تماشاخانه ها، ساختمان امپاير استيت، مجسمه آزادي، موزه هايي در سطح جهاني و اغذيه فروشان دوره گرد است که خوراکي هاي همه کشورهاي جهان را ارايه مي دهند. اين شهر درخور توجه همه جهان است که می توان گفت بیشتر جاذبه های آمریکا در آن گنجانده شده است.

بنر نمونه 870*120

یک شهر دیگر که تعداد زیادی از جاذبه های آمریکا را در خود گنجانده است، سانفرانسیسکو می باشد که شهري است با بادهاي ملايمي که از سوي اقيانوس آرام مي وزد. وضعيت جاذبه های آمریکا تعيين کننده تصميماتي است که ساکنان و گردشگران اين شهر مي گيرند.

بهترين تعريفي که مي توان ازلس آنجلس به دست داد، با محله معروف آن است. هاليوود، سرشار از زرق و برق، تجمل و جاذبه هاي شهرت است که به عبارتی معروف ترین و محبوب ترین جاذبه های آمریکا در آن است.

و اما اورلاندو را می توان جذاب ترین شهر نامید و مهم ترین جاذبه های آمریکا در آن وجود دارد. حتي خلاق ترين بازديد کنندگان هم تسليم دنياي ديسني و پارک هاي استوديوهاي فيلمسازي يورنيورسال يا هر نوع سرگرمي ديگري که برچسب ديسني داشته باشد، مي شوند.

در میامی نیز یکی دیگر از جاذبه های آمریکا وجود دارد که با حال و هوای سایر شهرهای آمریکا کاملا متفاوت است.  فرهنگ اسپانيايي در اين شهرهميشه زنده است و در انواع غذاها و محله هايي مانند ليتل هاوانا منعکس مي شود؛ در آنجا مردان به زبان اسپانيايي حرف مي زنند.

اما جاذبه های آمریکا محدود به این شهرها نیست و تعداد زیادی از مناطق مهم هستند که شهرت جهانی دارند و دیدن آن ها انسان را به وجد می آورند. دره بزرگ در شمال ايالت آريزوناي آمريکا، آبشار نياگارا در مرز ايالت نيويورک آمريکا و استان اونتاريوي کانادا، مجسمه آزادي در شهر نيويورک آمريکا، کوه راشموردر ايالت داکوتاي جنوبي، هالیوود در شهر لوس آنجلس در ايالت کاليفرنياي آمريکا و.. از مهم ترین جاذبه ها در سرتاسر آمریکا هستند.