هواپیمایی امارات

بازدید: 1151

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هواپیمایی امارات یک شرکت هواپیمایی واقع در امارات می باشد. جالب است بدانید این ایرلاین بزرگ ترین شرکت هواپیمایی در منطقه ی خاور میانه است. دفتر مرکزی این ایرلاین در شهر دبی قرار دارد.

تاسیس هواپیمایی امارات به سال 1987 بازمی گردد که توسط امیر عرب تاسیس گشت. این شرکت اولین پرواز خود را به مقصد هندوستان آغاز کرد.

در ابتدا هواپیمایی امارات تنها به 4 فروند هواپیما مجهز بود. اما بعد از سرمایه گذاری های نفتی در امارات، تعداد هواپیماها روز به روز افزایش یافت. به نحوی که بلافاصله بعد از دو سال اولین پرواز این ایرلاین به مقصد اروپا صورت گرفت. 

هواپیمایی امارات بلافاصله در سال 1990 توانست به مناطق خاور دور پروازهای خود را آغاز کند و حتی مبلغی از سهام یک شرکت سریلانکایی را خریداری نمود.

هواپیمایی امارات به اندازه ای پیشرفت داشته که می تواند بسیاری از مقاصد کشورها را تنها با یک توقف انجام دهد که در نوع خود یک رکورد در جهان محسوب می شود.این ایرلاین همچنین دارای شرکتی است که حمل بار را در سراسر دنیا انجام می دهد.  

هواپیمایی امارات به اقصی نقاط کشور پروازهای خود را انجام می دهد و هر روزه دارای پروازهایی به مقصد خاورمیانه، خاور دور، اروپا، آفریقا، شبه قاره هند، جنوب شرق آسیا و آمریکای شمالی می باشد. و مقاصد بین راهی توقفی در فرودگاه امارات واقع در دبی خواهند داشت.

هواپیمایی امرات قادر است حدود 4000 پرواز به مقصد 74 کشور جهان به صورت هفتگی انجام دهد که آماری قابل ملاحظه است. به همین دلیل در سال 2013 لق بهترین شرکت هواپیمایی را از آن خود کرد.

جالب است بدانید این ایرلاین در سال 2012  به عنوان چهارمین شرکت هواپیمایی در دنیا شناخته شد و همچنان روز به روز در حال رشد و گسترش می باشد. امروزه پرواز با هواپیمایی امارات یکی از ایمن ترین و مطمئن ترین پروازها شناخته می شود.

هواپیمایی امارات بهترین و بیشترین امکانات را به مسافران خود ارائه می دهد به نحوی که دارای حدود 17000 نفر پرسنل و خدمه می باشد. بسیاری از هواپیماهای این شرکت مجهز به بالترین امکانات می باشد که حتی در دنیا تعداد محدودی از شرکت های هواپیمایی این خدمات را ارائه می دهند و به تعداد انگشت شمار وجود دارند.

این ایرلاین در ایران فعالیت های خود را نیز آغاز کرده است و دفتر نمایندگی هواپیمایی امارات در تهران واقع شده است. دفتر نمایندگی واقع در خیابان ولیعصر می باشد  و شما می توانید برای انجام کارهای مربوط به پرواز با این ایرلاین خوشنام به این آدرس مراجعه نمایید.