فرودگاه آتلانتا

بازدید: 949

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرودگاه آتلانتا

فرودگاه آتلانتا واقع در ایالت متحده آمریکا می باشد. فرودگاه آتلانتا به نام هارتسفیلد جکسون شناخته می شود.

 فرودگاه آتلانتا فرودگاهی بین‌المللی است که در ۱۱ کیلومتری جنوب شهر آتلانتا در ایالت جورجیای ایالات متحده آمریکا واقع شده و از سال ۱۹۹۸ تاکنون، پررفت‌وآمدترین فرودگاه جهان بر پایه شمار مسافر و از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۳ نیز پررفت‌وآمدترین فرودگاه جهان بر پایه تعداد پروازها بوده‌است

فرودگاه آتلانتا به‌عنوان قطب پروازهای جنوب‌شرق ایالات متحده آمریکا ایفای نقش کرده‌است. فرودگاه آتلانتا  ۲۰۷ درگاه (گیت) داخلی و بین‌المللی دارد.

بنر نمونه 870*120

 این فرودگاه پر رفت و آمدترین فرودگاه جهان است. اینترنت را در سرتاسر فرودگاه آتلانتا مهیا می‌کنند که بایستی برای کار با اینترنت هزینه آن را پرداخت نمایید

 فرودگاه آتلانتا در شهر آتلانتا در ایالت جورجیا واقع شده است . فرودگاه آتلانتا با خدمت رسانی به ۹۶ میلیون مسافر در سال در صدر فرودگاه های جهان قرار دارد. این تعداد مسافر بیش از جمعیت ۲۳۰ کشور و منطقه جغرافیایی در جهان است.

فرودگاه آتلانتا که فرودگاه بین‌المللی این منطقه می باشد برای ششمین بار به عنوان کارآمدترین ‌هاب هوانوردی برگزیده شد.

فرودگاه آتلانتا به 151 مقصد در دنیا اتصال دارد و به عنوان مقر اصلی شرکت هواپیمایی دلتا و بیش از 80 شرکت هواپیمایی از سراسر دنیا به شمار می‌رود، در ادامه کسب جایزه کارآمدی همچنین جایزه مزیت رقابتی در هزینه‌ها را نیز از آن خود کرد.

این فرودگاه 7مایل دورتر از مرکز تجاری آتلانتا، جورجیا، آمریکا می باشد. فرودگاه آتلانتا به عنوان پل ارتباطی بین مناطق مختلف جنوب شرقی آمریکا به شمار می آید.

این فرودگاه دارای سرویس های بین المللی برای آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، آمریکای مرکزی، اروپا، آسیا و آفریقا می باشد. فرودگاه آتلانتا دارای رتبه هفتم در رنکینگ جهانی می باشد .