بلیط و ویزای آمریکا

بلیط و ویزای آمریکا به مقاصد مختلف این کشور به روش های مختلف ارائه می گردد.

به طور کلی هر شهروند کشور خارجی که قصد ورود به ایالات متحد را دارد، باید در ابتدا بلیط و ویزای آمریکا رابرای ورود به این کشور را دریافت کند که در گذرنامه مسافر، یعنی مدرک مسافرتی که توسط کشور متبوع او صادر می گردد، درج می شود.

 دو نوع ویزا برای ورود به این کشور وجود دارد که شما باید دریافت کنید و در قانون مهاجرت ایالات متحده تعریف شده است: بلیط و ویزای آمریکا غیر مهاجرتی – برای مسافرت موقت به ایالات متحده و دیگری بلیط و ویزای آمریکا برای مهاجرت برای سفر و زندگی دائم در ایالات متحده.

یعنی شما می توانید به مقاصد مختلف تجاری، تحصیلی، اقامتی، تفریحی و.. به این منطقه سفر کنید.

بنر نمونه 870*120

ويزا بازنشستگي آمریکا براي افرادي است که مي خواهند به صورت بازنشسته در این کشور اقامت داشته باشند.

ويزا تحصيلي / دانشجويي آمریکا، براي دانشجويان و معلمان

ويزا تجاري آمریکا، براي کساني مي باشد که قصد فعاليت تجاري دارند.

ویزای توریستی که به منظور گردشگری و برای مدت زمان محدودی ارائه می شود.

افرادی که بالاي 12 سال سن دارند مي توانند بلیط و ویزای آمریکا را به صورت دانشجویی تهیه کنند .تهيه ی این ویزا طي چند مرحله انجام مي شود. اگر از مقررات اداره مهاجرت آگاه باشيد، روند کار بسيار ساده مي باشد. همه چيز مطابق قانون انجام مي شود، کساني که کارهاي مربوط به کار شما را انجام مي دهند فقط روال معمول اين کار را انجام مي دهند. حتما پيش از اقدام به اخذ ويزا با دانشگاهي که مي خواهيد از آن پذيرش بگيريد تماس بگيريد و از شرايط و اطلاعات اخذ بلیط و ویزای آمریکا بدین روش آگاه شويد.

و اما بلیط و ویزای آمریکا براي متقاضيان با 50 سال سن تمام و بالاتر صادر خواهد شد و در صورت تمايل جهت اقامت در آمریکا هر ساله قابل تمديد خواهد بود.

یک خبر خوش برای تمامی کسانی که قصد سفر به آمریکا را دارند؛ بسیاری از مراکز نرخ های تخفیف دار بلیط و ویزای آمریکا را جهت دانشجویان-اساتید دانشگاه ها-کارمندان-جامعه پزشکان و مهندسین خدمات خود را ارائه می نماید. بنابراین شما می توانید بلیط و ویزای خود را به راحتی و با هزینه ی مناسبی تهیه نمایید.

حداقل مدارک لازم جهت تهیه بلیط و ویزای آمریکا عبارت است از:

برگه تعیین وقت ملاقات 

تاییدیه اپلیکیشن فرم 

اصل گذرنامه با چندین ماه اعتبار و پاسپورت های قبلی

چند قطعه عکس رنگی جدید با زمینه سفید (طبق قانون کلی امریکا می باید خط رویش مو و گوشها در عکس پیدا باشد، اما دراین امر برای زنان مسلمان محجبه استثنا وجود دارد).

 

بلیط و ویزای آمریکا به صورت های مختلفی تهیه می شوند. شما میتوانید جهت تهیه ی بلیط و ویزای آمریکا تحقیقات خود را انجام دهید و بهترین و ساده ترین راه را انتخاب کنید.

 بسیاری از ایرلاین های معتبر همچون امارات،لوفتهانزا،ترکیش و بسیاری دیگر از ایرلاین ها بلیط و ویزای آمریکا را ارائه می دهند. تهیه بلیط و ویزای آمریکا با توجه به شرایط زمانی و کلاس های پروازی و اینکه ویزا به چه منظوری است دارای نرخ متفاوتی است.

بسیاری از مراکز نرخهای تخفیف دار بلیط و ویزای آمریکا را جهت دانشجویان-اساتید دانشگاهها-کارمندان-جامعه پزشکان و مهندسین خدمات خود را ارائه مینماید.

بلیط و ویزای آمریکا به مقاصد مختلف امریکا ارائه میگردد. شما بسته به نیاز خود می توانید بلیط و ویزای آمریکا را تهیه فرمایید.

قیمت پایه در حال حاضر برای اقدام تهیه بلیط و ویزای آمریکا از 3000000 تومان می باشد.

هر ساله با فرارسیدن سال جدید و آغاز سفرهای نوروزی شاهد گسترش حجم مسافرت‌های داخلی و خارجی هستیم. در میان سفرهای خارجی، پرواز ایران به آمریکا و بالعکس و تهیه ی بلیط و ویزای آمریکا از اهمیت دوچندانی برخوردار است.

هر یک شرکت‌های هواپیمایی می‌توانند بنابه صلاح دید خود و با توجه به میزان پرداخت‌ها و تخفیفات، قیمت  بلیط و ویزای آمریکا را بالاتر یا پایین‌تر از این نرخ محاسبه کنند.

از آنجا که پرواز مستقیم از ایران به آمریکا در حال حاضر وجود ندارد، بایستی حداقل یک و گاه تا دو سه توقف بین راه داشته باشید پس هنگام تهیه ی  بلیط و ویزای آمریکا این نکته را مد نظر خود قرار دهید.

به طور کلی هر شهروند کشور خارجی که قصد ورود به ایالات متحد را دارد، باید در ابتدا  بلیط و ویزای آمریکا رابرای ورود به این کشور را دریافت کند که در گذرنامه مسافر، یعنی مدرک مسافرتی که توسط کشور متبوع او صادر می گردد، درج می شود.