بلیط ارزان آمریکا

بلیط ارزان آمریکا یکی از اصلی ترین دغدغه های هر فردی است که قصد سفر به این کشور را دارد و پرواز ایران به آمریکا و بالعکس از اهمیت دوچندانی برخوردار است. زیرا در حال حاضر امکان پرواز مستقیم از ایران به آمریکا وجود ندارد.

 به همین دلیل ممکن است تهیه ی بلیط ارزان آمریکا چندان کار ساده ای نباشد.

یکی از بهترین راه های خرید بلیط ارزان آمریکا، خرید مستقیم بلیط از وبسایت های فروش آنلاین خطوط بلیط هواپیمایی با استفاده از کارت های اعتباری است. در این روش شما می توانید با استفاده از سایت های اینترنتی خارجی که خدمات رزرو و فروش بلیط هواپیماو پروازهای خارجی را ارائه می از مزایایی بهرمند شوید که نیازی به صرف هزینه های اضافی برای بسیاری از خدمات و سرویس های ارائه شده نیست.

بنر نمونه 870*120

 

در این روش گزینه های شما برای انتخاب زیاد تر می شود و از تعداد زیادی از پروازها مطلع می شوید و می توانید بلیط ارزان آمریکا را به راحتی تهیه کنید. همچنین این امکان برای شما  وجود دارد که از قیمت های ارزان و تخفیف های ویژه بهره ببرید. علاوه بر آن به دلی تنوع زیاد در پروازها، به راحتی می توانید بلیط خود را برای چندین ماه بعد خریداری کنید.

یکی دیگر از راه های تهیه ی بلیط ارزان آمریکا، استفاده از پروازهای چارتری است. در این روش به دلیل محدود بودن شرکت ارائه دهنده ی بلیط، قیمت ها از پروازهای سیستمی کمتر است. و برای اطلاع از این پروازها می توانید به صورت حضوری به مراکز فروش مراجعه کنید و یا به صورت آن لاین مطلع شوید.

به شما توصیه می کنیم مدت زمان سفر خود را حد الامکان کاهش دهید؛ زیرا یکی از راه های تهیه ی بلیط ارزان آمریکا می باشد و هرچه مدت زمان بین رفت و برگشت بیشتر باشد قیمت ها نیز گران تر می شوند. 

نوع بلیطی که تهیه می کنید و کلاس پروازی تاثیر به سزایی بر قیمت آن دارد. اگر قصد خرید بلیط ارزان آمریکا را دارید بهتر است از کلاس پروازی پایین تری استفاده کنید. برای مثال پروازهای بیزینس قیمت بالاتری دارد. بنابراین بهتر است ایرلاینی را انتخاب کنید که کمترین قیمت برای کلاس های مختلف ارائه می دهد.

همان گونه که می دانید امکان پرواز مستقیم به آمریکا وجود ندارد. و با هر ایرلاینی که سفر کنید، توقفی بین راهی خواهید داشت. پس بهتر است نزدیک ترین کشور را انتخاب کنید. در این صورت هزینه ی بلیط کاهش می یابد. همچنین کشورهایی همچون مانند ترکیه و انگلستان و کشورهای عربی از شما ویزای ترانزیت نمی خواهند و همین مورد یکی از بهترین روش های خرید بلیط ارزان آمریکا است.

در حال حاضر امکان برقراری پرواز ایرلاین های ایرانی به بیشتر کشورهای اروپایی برقرار است. به شما توصیه می کنیم برای خرید بلیط ارزان آمریکا از این ایرلاین ها بلیط خود را تهیه کنید. و شما می توانید تا یکی از کشورها با ایرلاین ایرانی سفر کنید، سپس با یک شرکت امریکایی به پرواز خود ادامه دهید.

همچنین بسیاری از شرکت های هواپیمایی برای ارائه ی خدمات خاص جهت جلب نظرشمابه پرواز با آنها، خدمات و تخفیفاتی ارائه می دهند.و برای مثال به عنوان جایزه به شما پرواز داخلی رایگان هدیه می دهند و بدین ترتیب هزینه ها را کاهش می دهد و یکی از روش های مناسب تهیه ی بلیط ارزان آمریکا می باشد.